Príspevky

Steffie 1971

Obraz
STEFFIE 1971 (v mé sbírce a ty snové) Barbie s touto tváří Steffie 1971 mám pouze dvě. Shodou okolností obě blondýnky, kterou jsou si typově dost podobné. Stella z řady The Barbie Look Collection - Barbie The Look City Shopper a Annike z řady BB Jeans Collection mi dřív připadaly skoro totožné, teď už mi to tak nepřijde. Annike je velmi fotogenická a naprosto výjimečná svými vlasy a Stella je zase zajímavá tím, že na fotkách vypadá často jako švidrající slečna. Její malbu jsem zkoumala, naživo se mi to vůbec nezdá, ale problém s jejím focením mám vlastně od samého počátku, co ji mám. Fakt vypadá, že šilhá, i když ve skutečnosti tomu tak není. Řasy nadělají taky pěknou neplechu, takže jsem vybrala pár přijatelných fotek. Ráda bych si k nim pořídila ještě panenku z BB 001, už jsem byla několikrát v podstatě rozhodnutá o její koupi, ale nějak se bojím té ofinky, i když třeba u Lucky - Sobriquet či Nikki jsem ji viděla a ofinka vypadla "poslušně". Tato Steffie má naprosto kouze...

Widian civilní

Obraz
Widian - civilní Stejně jako ostatní mé panenky z edice Dolls of the World i Maročanka Widian si prošla svou proměnou. I když jsem původně zamýšlela, že těmto holkám vyměním jejich původní Shani těla za celokloubová Fashionistas, nakonec se mi naskytla příležitost pořídit si několik MM tělíček, takže Widian a další dvě panenky z této řady dostaly těla nepohyblivá. Nevadí, i tak jim myslím sluší. Maročance jsem ještě rozpustila vlasy, bylo super, že jsem je nemusela vůbec zbavovat laku, žádný na nich nebyl. Pouze jsem vlasy rozčesala a tím zjistila, že je má panenka daleko bohatší než se zdálo. Vyměnila jsem zlaté plastové naušnice za stříbrné a hlavní civilní oblečení vybrala podle jejího líčení, do zelena. Škoda, že fotky na sluníčku barevně zkreslují, top je skutečně krásně jemně zelenkavý a společně s kalhotami je z dílny paní Moniky Sobotkové. Tak tu je "nová" Widian". Snad se Vám bude líbit i v této podobě. "Flirt se slečnou stříbrnou" Hezké dny!

Šaty a la The Look

Obraz
Šaty a la The Barbie Look Collection - On the Red Carpet Fashion Když jsem poprvé viděla červené večerní šaty z kolekce The Look 2013, naprosto mě dostaly. Byly jednoduché a přitom neuvěřitelně chic. Když jsem pak viděla jejich cenu, za kterou se prodávaly u nás, dostala mě taky. Za ni už by pomalu byly i šaty pro dospělou ženskou. Napadlo mě poprosit paní Jitku (Mistral1 z Fleru), od které má své modré šaty i Sadie, zda by nebyla tak hodná a neušila mi nějaké podobné the Look, v blankytně modré barvě, kterou já miluju. A paní Jitka byla tak hodná a opět neskutečně šikovná. Z šatů jsem naprosto nadšená, mají blankytně modrou barvu a skvěle sedí. Úžasné! Původně byly určeny pro panenku, která bohužel nedorazila, a protože už je mám doma docela dlouho, tak se jejich předvední ujala Annelie. Tu jsem ostatně slíbila ukázat i v jiné barvě, ve svém představovacím článku byla pouze v růžové. Původní červené - nádherné... http://www.barbiecollector.com/shop/doll/red-carpet-barbie-fashion-x919...