Výlet I. - se Cynthií
Výlet I. - se Cynthií (Náměšť na Hané) Konečně začalo přát počasí - doufám, že to tímto nezakřiknu, jsem na to expert - a začali jsme minulý týden opět jezdit po okolí. Protože miluju les, jedna z prvních cest vedla právě do lesů u nás na Moravě. Zbožňuju vůni jehličnanů, stejně jako dotýkání se jejich kůry. Uklidňuje mě brouzdání mezi stromy, šiškami a mechem. Potřebuji nějak setřást únavu a taky na chvíli vystoupit ze stereotypu, tak les je pro mě zázračné místo. :-) Tentokrát s námi jela Cyn. Říkala jsem si, že je sice vyloženě městský typ, ale i v lese jí to slušelo a myslím, že se jí to i líbilo Znovu jsem si uvědomila, jak zajímavá Lara to je. Odpočinek na mechu... V tom listnatém bylo sice víc havěti, ale zase tam rostlo to kouzelné luční kvítí... Hezké dny všem!